A 2020 - 2021. ÉVI KIÍRÁSHOZ

I. RÉSZ

A 2019 - 2020. évi Magyar Kupa kiírásában az

csapata a VII. fordulóig jutott el.

Az első forduló összecsapását végül is, egy tizenegyes párbaj döntötte el. A mérkőzés rendes játékidejében döntetlen eredmény született , majd a tizenegyes párbajt a vendég  ASR GÁZGYÁR nyerte meg 6 - 5 arányban.

SZENT PÁL AKADÉMIA HIT SE 1 - 1 ASR GÁZGYÁR

A második kanyarban hazai pályán ,  Molnár Zoltán (képen) Vezetőedzővel az élen a Csep Gól FC  SE csapata látogatott

a Sújtás utcába. A két - két sárga lappal lehozott összecsapáson végül is papírforma eredmény született. A félidei két gólra , a második játékrészben egy harmadik találattal simán hozták a hazait a Gázosok.

ASR GÁZGYÁR  3 - 0  CSEP GÓL FC SE

A harmadik körben , egy nehezebb falat került terítékre. A Szigetországba  látogattak a Béke téren található

Csepel FC arénájába.

A tavalyi 2018 - 2019-es évadban még az NB III. szereplő ellenfelük némi túlzással nagy falatnak számított az osztálykülönbség végett.  A hatezer négyzetméteren pedig nem volt megilletődött a vendég csapat , és behúzva a gázkart , az 53. percben Balogh Péter (csk , képen )

góljára nem tudtak válaszolni a hazaiak , és ezzel a győzelemmel a Főtáblára kerültek az Óbudaiak.

CSEPEL FC  0 - 1  ASR GÁZGYÁR

A hatodik fordulóban a Budapesttől 200 kilométerre fekvő Makó FC Megye I.- es csapatát látta vendégül Borbély László úr ( képen ) csapata.

A nagy várakozásnak megfelelően minden hely elkelt az összecsapásra.  A 6. percben Nagy Róbert

találatával vezetést szereztek a Gázosok, ami úgy megcsípte a Makóiak szemét , hogy még a félidőben sem tudták kimosni a szemükből az illóanyagot. A Gázgyár minden erejét beleadva végig uralta a mérkőzést, és megérdemelten jutott tovább.

ASR GÁZGYÁR 1 - 0  MAKÓ FC

Október 30.- án került sor a VII. fordulóra , újból hazai pályán.Az NB II. 8. helyén végzett WKW ETO FC GYŐR a félidei kettő gólos vezetésüket , sajnos még úgy sem sikerült áttörni ( egy gólt azért lőtt a Gázgyár  ) , hogy a 46. perctől kezdve a Rába partiak 10 emberrel voltak kénytelenek egy kiállítás végett játszani.

ASR GÁZGYÁR 1 - 4  WKW ETO FC GYŐR

Az idei 2020 - 2021 Magyar Kupa kiírásban az ASR GÁZGYÁR  a II. fordulóban kiemeltként lép majd pályára az ÚJBUDAI FC ellen. A kiírás szerint 2020.augusztus 12.-re van az MLSZ játéknapja megadva.