MAGYAR KUPA LATOLGATÓ

2. RÉSZ

A 2019 - 2020. évi Magyar Kupa kiírásában az

csapata a VI. fordulóig jutott el.

Az Unione FC csapata kiemeltként a II. fordulóban hazai pályán fogadta a BVSC Zugló csapatát.

Vécsi Gábor , aki a  43. Sz. Építőktől igazolt az Óbudaikhoz a 74. percben eldöntötte a továbbjutás sorsát.

UNIONE FC 1 -- 0 BVSC ZUGLÓ

A következő 3. fordulóban,  Rákospalotára látogattak el Szabó András vezetésével a volt NB III. osztályban szereplő REAC csapatához a Széchenyi térre.

A 45. percben megszerezte a vezetést Lakatos Zoltán ( baloldali képen ) révén a vezetést a REAC együttese. A félidei fejmosás viszont az Unionnak kedvezett , mert az 59. percben Lettrich Dániel betalált az ellenfelük hálójába.

A tizenegyesek elvégzése az Union csapatának a továbbjutását jelentette.

REAC 1 - 1 UNIONE FC

BÜNTETŐKKEL 4 - 5

A főtáblán következett az MTK Budapest csapata.

A sok,  volt NB-és játékossal megtűzdelt Óbudaiak akik közül pályára is léptek ezen az összecsapáson

Máthé Gábor , Fehér Csaba , Szekeres Tamás , Szabó Tibor , Grúz Tamás , Vermes Krisztián , Mayer Bence , Filó Tamás.

igencsak megszorongatták az MTK legénységét.

A vendégeknek az 53. percben sikerült egyetlen egy gólt elérni a 90 perc alatt, ami egyben a továbbjutásukat is jelentette.

UNIONE FC   0 - 1  MTK BUDAPEST

A 2020 - 2021. évi MAGYAR KUPA sorozatot az Unione FC Budafokon , a TFSE ellen kezdi meg 2020  augusztus 12. -én 19:30 órai kezdéssel.